Dzień ślubu to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej Młodej Pary. 

Muzyka w tym dniu powinna stanowić piękny element ceremonii ślubnej i wesela.
Jeśli zdecydują się Państwo na nasz zespół gwarantujemy Państwu piękną oprawę muzyczną ślubu w wykonaniu Michaliny oraz świetną, udaną zabawę podczas przyjęcia weselnego.

Repertuar zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta :))
Wykonujemy światowe jak i polskie przeboje lat 60, 70, 80, 90,
a także współczesne hity z list przebojów oraz utwory z ubiegłych 15 lat :)
posiadamy także szeroki repertuar disco polo,

Jeśli życzycie sobie Państwo biesiadę przy stołach - nie ma problemu, bierzemy akordeon, saksofon, gitarę, skrzypce, tamburyn i bawimy się z gośćmi grając i śpiewając polskie biesiadne piosenki jak: szła dzieweczka do laseczka, sokoły, cyganeczka zosia, siadła pszczółka, gdybym miał gitarę, i wiele wiele innych znanych przebojów....

Często (kwestia wyboru Pary Młodej) do pierwszego posiłku zamiast biesiady gramy jazzowe utwory np. z rep Norah Jones, Dianna Krall, Adele, przeplatane toastem dla Pary Młodej. 
Wszystko wcześniej ustalamy z Parą Młodą, spisujemy scenariusz przebiegu balu weselnego, aby wszystko mieć doprecyzowane np. wybór ważnych utworów (pierwszy taniec, podziękowanie rodzicom, utwór na zakończenie płyty, muzyka do krojenia tortu, inne dedykacje np. dla Chrzestnych, Dziadków, Świadków)
Ciężko ustalić repertuar na całe wesele, będziecie Państwo musieli nam po prostu zaufać :) 15letnie doświadczenie pozwala nam dobrze dopasować repertuar do bawiących się gości.

Oczywiście oprócz wykonywanych utworów bardzo ważny dla nas jest kontakt z gośćmi. Robimy różne zabawy, wężyki, saksofonista wychodzi na parkiet do gości.
Są utwory tematyczne dla Pani Młodej, Pana Młodego. Tańczymy wspólnie niektóre utwory :)

Przebieg oczepin i i związaych z nimi zabaw również uzgadniamy z Parą Młodą, żeby nie było zaskoczenia. Para Młoda w zasadzie nie bierze udziału w naszych zabawach, ale jest jako JURY :) (Chyba że Państwo Młodzi zdecydują inaczej)

Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie w proponowanej przez nas (ale ukierunkowanej przez Parę Młodą) muzyce.